.::. Firma Profili .::.

 

ÖZVERİM MİBZER; Tarım makinaları imalat sektöründe faaliyet göstermektedir.

Firmamız;

Tarım makinaları alanında müşteri beklentilerine en iyi hizmeti sunmak, gelişen tarım sektöründe makinaya duyulan ihtiyaca kaliteli ürünlerimizle en ekonomik şekilde cevap vermek amacıyla kurulmuştur.

1989 yılında sektördeki faaliyetine başlayan firmamız,  geçen zaman içinde  pek çok firma, şahıs, kurum ve kuruluşa imalatını yaptığımız ürünlerimizle  başarıyla hizmet vermiştir.

Konya'da Tarım makinaları ve ziraat aletleri  imalat sektöründe günümüz teknolojisine uyum sağlayan bir anlayış içinde her geçen gün daha da gelişmekte ve büyümekte olan firmamız siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti ve en iyi ürünü sunma anlayışı ile çalışmaktadır.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar gelişen ve büyüyen makine parkımız, teknik imkanlarımız ve uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

İmalatını yaptığımız ürünlerimiz arasında;

Gübreli Nohut ve Ayçiçeği ekim mibzeri, Ayçiçeği ve Fasulye ekim mibzeri, Tırmıklı Buğday ve Arpa ekim mibzeri, Toprak Sıkıştırma silindiri, Tırmıklı ekim mibzeri, Ayçiçeği Patozu, Hidrolik Kepçe, Mekanik Kepçe, Tesviye Küreği, Sap toplama tırmığı, kırmalı mers ve diğer makina ve ekipmanlardan oluşmaktadır.

Tarım makinaleri sektöründe uluslararası standartlardaki ürünlerimiz, satış sonrası hizmet ve temel değerlerimiz ile bölgemizde lider ve çevre dostu bir firma olarak güçlü, saygın ve örnek bir marka olma yolunda hizmetlerimiz devam etmektedir.

ÖZVERİM MİBZER; Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile imalatına devam etmektedir. Sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.

 
 

Özverim

Tarım Makinaları Sanayi